Regattas in Greece 2012-2008


2012
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ                 
ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
7-8
Ιαν-12
1
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
25-26
Φεβ-12
2
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
24-25
Μαρ-12
3
3ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
1
Απρ-12
4
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΜΑΛΑ
Σχινιάς
1
Απρ-12
5
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑ "ΓΚΑΣ"
Καστοριά
19-22
Απρ-12
6
78ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ/Α' ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΛΑΦΡΩΝ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σχινιάς
13
Μαϊ-12
7
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Καστοριά
17
Ιουν-12
8
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Κοζάνη
24
Ιουν-12
9
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Θεσσαλονίκη
24
Ιουν-12
10
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΙΩΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ
Πειραιάς
7-8
Ιουλ-12
11
Α΄ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
Κέρκυρα
21-22
Ιουλ-12
12
78ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ / Β'ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - Α.Μ.Ε.Α.
Ιωάννενα
22
Αυγ-12
13
ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΓΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤ.

2
Σεπ-12
14
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 2012
Αργοστόλι
8-9
Σεπ-12
15
Β' ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

16
Σεπ-12
16
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Πεθελίνο
23
Σεπ-12
17
"ΣΑΛΑΜΙΝΕΙΑ 2012"
Σαλαμίνα
29-30
Σεπ-12
18
20οι ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ  "ΡΕΓΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ"
Θεσσαλονίκη
1
Οκτ-12
19


7
Οκτ-12
20
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ Ν.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
Πειραιάς
7
Οκτ-12
21
"ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2012"
Κατερίνη
14
Οκτ-12
22
"ΠΕΤΡΟΥ ΛΙΤΣΑ"
Πόρος
14
Οκτ-12
23
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Γιαννιτσά
21
Οκτ-12
24
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Πειραιάς
27
Οκτ-12
25
"ΔΑΝΙΟΛΕΙΑ 2012
Θεσσαλονίκη
 

2011
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ                 
ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
8-9
Ιαν-11
1
1ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
12-13
Μαρ-11
2
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
27
Μαρ-11
3
"ΑΓΩΝΑΣ ΓΟΥΝΑΣ"
Καστοριά
3
Απρ-11
4
"ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΜΑΛΑ"
Σχινιάς
16-17
Απρ-11
5
3ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
28-30
Απρ-11
6
77ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ- Α΄ΦΑΣΗ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΑΝΙΚΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΛΑΦΡΩΝ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σχινιάς
26
Ιουν-11
7
"ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ"
Πειραιάς
26
Ιουν-11
8
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Καλαμαριά
2-3
Ιουλ-11
9
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

3
Ιουλ-11
10
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Καστοριά
23-24
Ιουλ-11
11
77ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ - Β' ΦΑΣΗ - ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - Α.Μ.Ε.Α.
Καστοριά
27-28
Αυγ-11
12
"1ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ"
Κέρκυρα
3
Σεπ-11
13
"ΚΥΠΕΛΛΟ ΚεφαλονιάΣ 2011"
Κεφαλονιά
10-11
Σεπ-11
14
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

10-11
Σεπ-11
15
"ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ"
Κεφαλονιά
11
Σεπ-11
16
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Γιαννιτσά
18
Σεπ-11
17
"ΚΝΩΣΕΙΑ 2011"
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
25
Σεπ-11
18
"ΣΑΛΑΜΙΝΕΙΑ 2011"
Σαλαμίνα
25
Σεπ-11
19
19οι ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ                "ΡΕΓΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ"
ΘΕΣ/ΚΗ
2
Οκτ-11
20
"ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ"
Πειραιάς
9
Οκτ-11
21
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΟΛΥΜΠΟΣ 2011"
Κατερίνη
16
Οκτ-11
22
"ΠΕΤΡΟΣ ΛΙΤΣΑΣ 2011"
Πόρος
23
Οκτ-11
23
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Πειραιάς
29
Οκτ-11
24
"ΔΑΝΙΟΛΕΙΑ 2011"
ΘΕΣ/ΚΗ


2010
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΣΙΑ                 
ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
1-2
Μαρ-10
1
Β' ΦΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Καστοριά
3-4
Μαρ-10
2
Β' ΦΑΣΗ  ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ιωάννενα
5-6
Μαρ-10
3
Β' ΦΑΣΗ  ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σχινιάς
6-7
Μαρ-10
4
2ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
14
Μαρ-10
5
ΑΓΩΝΕΣ ΓΟΥΝΑΣ
Καστοριά
14
Μαρ-10
6
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΜΑΛΑ
Σχινιάς
8-11
Απρ-10
7
76ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Α ΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΛ. ΒΑΡΩΝ , ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σχινιάς
17-18
Απρ-10
8
3ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ
Σχινιάς
25
Απρ-10
9
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Γλυφάδα
3-4
Απρ-10
10
ΤΕΛΙΚΟΙ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Καστοριά
9
Μαϊ-10
11
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Βόλος
16
Μαϊ-10
12
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Ιωάννενα
20
Ιουν-10
13
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Καλαμαριά
3-4
Ιουλ-10
14
6Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

24-25
Ιουλ-10
15
76ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Β ΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - Α.Μ.Ε.Α
Ιωάννενα
8
Αυγ-10
16
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Αργοστόλι
28-29
Αυγ-10
17
ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 2010
Αργοστόλι
29
Αυγ-10
18
ΡΕΓΚΑΤ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ

4-5
Σεπ-10
19
ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Καστοριά
5
Σεπ-10
20
ΑΓΩΝΕΣ ΑΡΧΑΡΙΩΝ
Καστοριά
11-12
Σεπ-10
21
6Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (2Η/2010)
Κεφαλονιά
19
Σεπ-10
22
ΛΟΥΔΙΑΣ 2010
Γιαννιτσά
26
Σεπ-10
23
ΣΑΛΑΜΙΝΕΙΑ 2010
Σαλαμίνα
26
Σεπ-10
24
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΟΛΥΜΠΟΣ 2010"
Κατερίνη

Σεπ-10
25
ΡΕΓΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Θεσσαλονίκη
3
Οκτ-10
26
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ 8.000 Μ. ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΜΑΛΑ
Πειραιάς
17
Οκτ-10
27
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΕΤΡΟΥ ΛΙΤΣΑ
Πόρος
24
Οκτ-10
28
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
Θεσσαλονίκη
31
Οκτ-10
29
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΟΝΑΧΟΥ
Πειραιάς



2009
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΣΙΑ                 
ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
4-5
Μαρ-09
1
Β' ΦΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ιωάννενα
4-5
Μαρ-09
2
Β' ΦΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Καστοριά
4-5
Μαρ-09
3
Β' ΦΑΣΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σούδα
22
Μαρ-09
4
ΓΟΥΝΑ 2009
Καστοριά
29
Μαρ-09
5
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΜΑΛΑ
Σχινιάς
4-5
Απρ-09
6
ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σχινιάς
23-26
Απρ-09
7
75ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ/Α' ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΛΑΦΡΩΝ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σχινιάς
3
Μαϊ-09
8
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΓΙΟΣ
Πόρος
10
Μαϊ-09
9
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Ιωάννενα
21
9/65/2009
10
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Καλαμαριά
4-5
Ιουλ-09
11
Α' ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

18-19
Ιουλ-09
12
75ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ / Β'ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - Α.Μ.Ε.Α.
Καστοριά
22-23
Αυγ-09
13
ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ
Αργοστόλι
30
Αυγ-09
14
75ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ / Γ'ΦΑΣΗ, ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
Σχινιάς
6
Σεπ-09
15
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚεφαλονιάΣ 2009
Αργοστόλι
6
Σεπ-09
16
Γιαννιτσά 2009
Γιαννιτσά
12-13
Σεπ-09
17
ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 2009
Αργοστόλι
13
Σεπ-09
18
ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΗΤΙΚΟΙ
Μυτιλήνη
20
Σεπ-09
19
ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
Καστοριά
27
Σεπ-09
20
ΣΑΛΑΜΙΝΕΙΑ 2009
Σαλαμίνα
26-27
Σεπ-09
21
ΡΕΓΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Θεσσαλονίκη
3-4
Οκτ-09
22
Β ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

4
Οκτ-09
23
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΟΝΑΧΟΥ
Πειραιάς
4
Οκτ-09
24
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ Ν.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
Πειραιάς
10-11
Οκτ-09
25
ΑΓΩΝΕΣ ΕΔ & ΣΑ
Σχινιάς
18
Οκτ-09
26
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΕΤΡΟΥ ΛΙΤΣΑ
Πόρος
25
Οκτ-09
27
ΔΑΝΙΟΛΕΙΑ 2009
Θεσσαλονίκη
1
Νοε-09
28
ΚΥΠΕΛΛΟ "ΟΛΥΜΠΟΣ 2009"
Κατερίνη



2008
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Α/Α
ΟΝΟΜΑΣΙΑ                 
ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
3-4
Μαρ-08
1
Β' ΦΑΣΗ /2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝ. ΣΧΟΛΙΚΟΥ
Ιωάννενα
6-7
Μαρ-08
2
Β' ΦΑΣΗ / 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝ. ΣΧΟΛΙΚΟΥ
Σούδα
13-14
Μαρ-08
3
Β' ΦΑΣΗ / 1ος ΟΜΙΛΟΣΣ ΠΑΝ. ΣΧΟΛΙΚΟΥ
Καστοριά
23
Μαρ-08
4
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Ιωάννενα
30
Μαρ-08
5
"ΑΓΩΝΕΣ ΓΟΥΝΑΣ 2008"
Καστοριά
30
Μαρ-08
6
"ΣΕ ΜΝΗΜΗ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΜΑΛΑ"
Σχινιάς
5-6
Απρ-08
7
ΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ιωάννενα
1-4
Μαϊ-08
8
74ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ / Α' ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ: ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΛ. ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σχινιάς
8
Ιουν-08
9
"1οι ΑΡΓΟΝΑΥΤΙΚΟΙ ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ"
Βόλος
22
Ιουν-08
10
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Καλαμαριά
5-6
Ιουλ-08
11
3η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
Κεφαλονιά
12-13
Ιουλ-08
12
"ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ 2008"
Αργοστόλι
19
Ιουλ-08
13
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Μυτιλήνη
26-27
Ιουλ-08
14
74ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ / Β' ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ: ΠΑΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - Α.Μ.Ε.Α.
Ιωάννενα
2
Αυγ-08
15
"ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΕΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ"
Μυτιλήνη
31
Αυγ-08
16
74ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ / Γ' ΦΑΣΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ

31
Αυγ-08
17
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Γιαννιτσά
7
Σεπ-09
18
"10οι ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΗΤΙΚΟΙ "
Ρόδος
6-7
Σεπ-09
19
16οι ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ "ΡΕΓΚΑΤΑ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ"
Θεσσαλονίκη
14
Σεπ-09
20
"ΑΓΩΝΕΣ ΑΡΧΑΡΙΩΝ"
Καστοριά
13-14
Σεπ-09
21
"ΚΥΠΕΛΛΟ ΚεφαλονιάΣ 2008"
Αργοστόλι
21
Σεπ-09
22
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Πειραιάς
28
Σεπ-09
23
"ΣΑΛΑΜΙΝΕΙΑ 2008"
Σαλαμίνα
5
Οκτ-09
24
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Πειραιάς
12
Οκτ-09
25
"ΟΛΥΜΠΟΣ 2008"
Κατερίνη
12
Οκτ-09
26
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ "ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ Ν.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ"
Πειραιάς
19
Οκτ-09
27
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Πειραιάς
26
Οκτ-09
28
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Θεσσαλονίκη
26
Οκτ-09
29
"ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΠΕΤΡΟΥ ΛΙΤΣΑ"
Πόρος
2
Νοε-09
30
"ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ Γ. ΜΟΝΑΧΟΥ"
Πειραιάς